Senarai Iklan

Tajuk Post date
SEBUTHARGA: JAKIM(B) 5/2016 - PERKHIDMATAN LANGGANAN SISTEM PERUNDANGAN SECARA ONLINE BAGI KEGUNAAN JAKIM Fri, 15 April 2016
SEBUT HARGA BIL.29/2016- PERKHIDMATAN PENYELENGGARAAN SISTEM PENGURUSAN PERKAHWINAN ISLAM MALAYSIA (SPPIM) Wed, 13 April 2016
Sebutharga Perkhidmatan Membekal Makanan Bermasak Bubur Lambuk & Sahur 10 Akhir Ramadhan Di Masjid Negara Bagi Bulan Ramadhan 1437H/2016M Tue, 12 April 2016
SEBUT HARGA JAKIM BIL :15/2016 - PERKHIDMATAN MEREKA BENTUK, MENGATUR HURUF, MENCETAK, MENJILID, MEMBUNGKUS DAN MENGHANTAR TAFSIR PIMPINAN AR-RAHMAN KEPADA PENGERTIAN AL-QUR’AN EDISI RUMI BAHARU Mon, 11 April 2016
SEBUT HARGA MEMBINA RUMAH PMOA DI KOA KUNDANG, MUADZAM SHAH, PAHANG Thu, 7 April 2016
SEBUT HARGA BIL. JAKIM(B) 6/2016 -PERKHIDMATAN MENCUCI DAN MEMBERSIH PEJABAT BAHAGIAN PEMBANGUNAN INSAN, JAKIM DI CYBERJAYA, SELANGOR BAGI TEMPOH 6 BULAN Fri, 1 April 2016
SEBUT HARGA BIL.: JAKIM(B) 5/2016 - PERKHIDMATAN LANGGANAN SISTEM PERUNDANGAN SECARA ONLINE BAGI KEGUNAAN JAKIM Tue, 29 March 2016
Sebut Harga Perkhidmatan Membekal Makanan Bermasak Untuk Berbuka Puasa Dan Moreh Di Masjid Negara Kuala Lumpur Bagi Bulan Ramadan 1437H/2016M Tue, 22 March 2016
Perkhidmatan Pembersihan Dan Mencuci Bangunan Serta Kawasan Di Pusat Latihan Islam (PLILD) Lahad Datu Jakim Cawangan Sabah Thu, 17 March 2016
Perkhidmatan Pembersihan Dan Mencuci Bangunan Serta Kawasan Di Institut Pengajian Islam Dan Dakwah Sabah Sabah (IPDAS) Keningau Jakim Cawangan Sabah Thu, 17 March 2016
SEBUT HARGA: JAKIM (B) 2/2016 PERKHIDMATAN MENYEDIA DAN MENGENDALIKAN SISTEM PERALATAN HAKIM SEMPENA MAJLIS TILAWAH AL-QURAN PERINGKAT KEBANGSAAN (MTQK) KE – 59 TAHUN 2016 DI AUDITORIUM CEMPAKA SARI, KOMPLEKS PERBADANAN PUTRAJAYA, PRESINT 3 PUTRAJAYA Tue, 8 March 2016
SEBUTHARGA BIL:20/2016- PERKHIDMATAN MEMASANG DAN MENGENDALIKAN PERALATAN SISTEM LAMPU, AUDIO, JANAKUASA DAN MONITOR VISUAL UNTUK SIARAN LANGSUNG TV MAJLIS TILAWAH AL-QURAN KEBANGSAAN KE 59 TAHUN 2016 DI AUDITORIUM CEMPAKA SARI, KOMP. PERBADANAN PUTRAJAYA Thu, 25 February 2016
Tender Perkhidmatan Membekal Makanan Bermasak Islam di Pusat Latihan Dakwah Kudat (PLDK), Jakim Cawangan Sabah Wed, 17 February 2016
PENYEBUT HARGA BERJAYA TAHUN 2016 Mon, 15 February 2016
Perkhidmatan Membekal Cenderamata Bagi Program Sosial Masjid Negara Untuk Lawatan Rumah Kebajikan Dan Hospital Bagi Tahun 2016 Mon, 15 February 2016